O mnie


1991 r. fot. Waldemar Kaleta
Nazywam się Andrzej Danilkiewicz. Jestem człowiekiem sukcesu: mam zdrowie, wspaniałą rodzinę i nie mam kredytów do spłacenia. Wraz ze wspaniałą żoną, dwoma dorastającymi synami i małą córeczką codziennie odkrywam na nowo świat, który tylko z pozoru jest taki, jak nam się wydaje.
Zawodowo zajmuję się tworzeniem strategii. Praca ta wymaga ode mnie przede wszystkim gromadzenia wiedzy z różnych dziedzin i źródeł, czego ubocznym skutkiem są szkice i przemyślenia. Największym jednak źródłem wiedzy i inspiracji jest obserwacja ludzkich zachowań. 

Od kilku lat prowadzę ten blog i w wolnych chwilach staram tworzyć nieco większe przedsięwzięcia literackie. Dotychczas tylko moja powieść "Rekonfiguracja" ujrzała światło dzienne. Piszę felietony do regionalnego magazynu i poza rozgrzanymi dwoma powieściami mam na warsztacie sztukę teatralną. Być może coś powstanie, a być może stan rozgrzebania utrzyma się. Nie mam pojęcia. Te rzeczy wydają się być poza moją kontrolą. 

Tak naprawdę nie umiem i nie potrafię pisać o sobie. Z natury jestem daleki od internetowego ekshibicjonizmu, który robi teraz furorę stając się dla wielu sensem i stylem życia.